Zarejestruj się na wolontariat

Miło nam poinformować, że organizatorzy IFF POLKA już rozpoczęli nabór na wolontariuszy do tegorocznej edycji FESTIWALU. Informujemy, że zgłoszenia można wysyłać do 31 maja 2019 roku.

Co to jest International Folk Festival Polka? Jest to organizowany od 2016 roku festiwal na terenie gminy i miasta Pabianice oraz Lutomiersk. Powstał z inicjatywy młodego tancerza Zespołu Pieśni i Tańca Bychlewianka, sympatyków i przyjaciół zespołu, władz miasta i gminy.

Podczas festiwalu Bychlew, Pabianice i Lutomiersk stają się stolicą folkloru, gdzie przyjeżdżają zespoły pieśni i tańca z różnych części świata. Na dwóch pierwszych edycjach mieliśmy oglądać na scenie zespoły z: Meksyku, Bułgarii, Ukrainy, Słowacji, Peru, Kenii, Paragwaju i Włoch. W trakcie trwania festiwalu odbywają się koncerty, korowody, warsztaty tańca oraz inne aktywności dzięki, którym mamy okazję poznać bogactwo folkloru rodzimego, ale też  z całego świata.

Pomoc podczas organizacji jest niezbędna, dlatego festiwal nie odbyłby się bez wolontariuszy. Żeby zostać wolontariuszem potrzebny jest zapał do pracy, chęć pomocy i dobry humor. Wolontariusze są jedną drużyną, w której powinna panować dobra i przyjazna atmosfera. Najważniejszy jest zapał do pracy i odpowiedzialność.Nie jest ważna płeć i górna granica wiekowa osób, które są się zaangażować w pomoc w organizowaniu całego przedsięwzięcia. Potrzebujemy osób z różnymi zdolnościami, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wolontariat to odpowiedzialność połączona ze świetną zabawą oraz możliwość poznania wielu wartościowych ludzi oraz okazja do zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Działania wolontariuszy są bardzo ważne, dlatego osoby te powinny być zaangażowane w powierzone im czynności, kreatywne i zdyscyplinowane. Organizatorzy International Folk Festival Polka dają możliwość nauczenia wolontariuszy pracy pod presją czasu, pracy zespołowej, odpowiedzialności za powierzone działania, samodzielnej pracy, praktycznego wykorzystania umiejętności językowych, zawarcia nowych znajomości, które mogą przekształcić się w przyjaźnie na całe życie.

Jeśli masz ukończone 16 lat, masz zapał do pracy, dobry humor, jesteś odpowiedzialny i  chcesz spędzić niezapomniane chwile to czekamy właśnie na Ciebie! Wyślij zgłoszenie i dołącz do naszej drużyny wolontariuszy International Folk Festival Polka 2019. Wyślij zgłoszenie już dzisiaj, tylko nie zapomnij sprawdzić czy jesteś dostępny/ dostępna w terminie 4-10 lipiec i gotowe.

  Dane osobowe  Informacje ogólne

  Jakie doświadczenie posiadasz z bycia wolontariuszem

  Języki obce

  Lp.

  Język

  W mowie

  W piśmie

  1

  W mowie

  W piśmie

  2

  W mowie

  W piśmie

  3

  W mowie

  W piśmie

  4

  W mowie

  W piśmie


  Posiadam


  tłumacz, pilot grupyobsługa (np.kateringowa, miejsca zakwaterowania, sceny, terenu festiwalu, itp.)multimedia (filmy, zdjęcia)inne

  nietak

  Oświadczam, że nie mam żadnych przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania powierzonych mi zadań przez ORGANIZATORA MFF POLKA 2018. Jestem w pełni zdrowy fizycznie i psychicznie aby brać udział w tworzeniu MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FOLKLORYSTYCZEGO "POLKA" w 2018 roku.

  Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.)