Zostań rodziną goszczącą

Zostań Rodziną Goszczącą POLKI 2019.

Przyjmij uczestników festiwalu pod swój dach i stwórz międzynarodową rodzinę. Od pierwszej edycji festiwalu, organizatorzy chcieli, aby festiwal był robiony na wzór holenderski. Organizatorzy zaprosili do współpracy w 2016 roku 8 rodzin i oddali im pod opiekę grupę z Meksyku. Rodziny bardzo miło wspominają naszych meksykańskich gości:

„W lipcu mieliśmy okazję gościć uczestników grupy „Alianza” z Meksyku. Do naszego domu trafiło dwóch sympatycznych młodych chłopaków. Już od pierwszych dni ich wizyty zżyliśmy się. Połączyły nas wspólne posiłki, zakupy, ogniska. Mimo, że nie wszyscy członkowie rodziny mówili w języku angielskim, to nie mieliśmy problemów z komunikacją. Dwa tygodnie, które spędziliśmy z naszymi nowymi członkami rodziny, były bardzo miłym czasem i pozwoliły zawrzeć znajomości, które chcielibyśmy pielęgnować. Od czasu wyjazdu naszych gości ciągle jesteśmy z nimi w kontakcie, ponieważ pozostali oni w naszych sercach i wspomnieniach jako wspaniali ludzie. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej edycji festiwalu IFF POLKA będziemy mogli po raz kolejny gościć jego uczestników.” – Kamila Mądrakowska.

Zostań rodziną POLKI i baw się razem z nami!!!

Rodzina musi zapewnić gościom:

 • nocleg z wyżywieniem (3 posiłki dziennie) podczas trwania festiwalu,
 • transport na miejsce zbiórki podczas pobytu,
 • mile spędzony czas i niezapomniane rodzinne chwile.

Rola Rodziny Goszczącej ma charakter woluntarystyczny, organizatorzy nie zwracają kosztów związanych z pobytem gości u rodzin.

Masz pytania nasi koordynatorzy chętnie na nie odpowiedzą: 795-712-196, e-mail: radoslaw.kierzek@iffpolka.pl

  Dane osobowe


  dwóchtrzechczterech
  osób


  Tak

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).